25 lövés


Keresés

Keresés

Termékkategóriák

Összes termék

Termékkategóriák

Termékkategóriák
  • ÁRSTOP-os termékek
  • Tűzijáték telepek
  • Szikraszökőkutak
  • Csendes tűzijátékok
  • Tűzijátékok rendezvényekre

Készlet

Készlet
  • Minden
  • Készleten
  • Rendelésre

Brand

Brand
  • Fireshow
  • LLG
  • Mirnovec
  • NUVU
  • Tiger
  • TRIPLEX
  • VIPPIRO
  • Xplode
  • Xtreme

Kategória

Kategória
  • F2: 16 éves kortól egész évben
  • F3: 18 éves kortól kizárólag szilveszterkor

Kaliber

Kaliber

Lövésszám

Lövésszám

Működési idő (mp)

Működési idő (mp)

Nettó hatóanyag

Nettó hatóanyag

Ár

Ár

Keresés

Keresés

Termékkategóriák

Összes termék

Termékkategóriák

Termékkategóriák
  • ÁRSTOP-os termékek
  • Tűzijáték telepek
  • Szikraszökőkutak
  • Csendes tűzijátékok
  • Tűzijátékok rendezvényekre

Készlet

Készlet
  • Minden
  • Készleten
  • Rendelésre

Brand

Brand
  • Fireshow
  • LLG
  • Mirnovec
  • NUVU
  • Tiger
  • TRIPLEX
  • VIPPIRO
  • Xplode
  • Xtreme

Kategória

Kategória
  • F2: 16 éves kortól egész évben
  • F3: 18 éves kortól kizárólag szilveszterkor

Kaliber

Kaliber

Lövésszám

Lövésszám

Működési idő (mp)

Működési idő (mp)

Nettó hatóanyag

Nettó hatóanyag

Ár

Ár
Rendezés
Sidney tűzijáték telep 25 lövéses, 25 mm kaliberrel, F2 kategóriás
Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Best Ball tűzijáték telep 25 lövéssel, 25 mm kaliberrel, Fireshow márkától
Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Végállomás tűzijáték telep 25 lövéssel, 25 mm kaliberrel, Xplode márkától
Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Stark Spark tűzijáték telep 25 lövéssel, 30 mm-es kaliberrel, 25 másodperces fényshow
Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Troll tűzijáték telep 40 mm-es, 25 lövéses Xplode F3 szilveszteri show-hoz
Tűzijáték telepek
Megnézem

Készleten

Lucky Stars tűzijáték telep 25 lövéssel, 20 mm kaliberrel, Tiger márkától
Tűzijáték telepek
Megnézem

Elfogyott

Ice & Fire tűzijáték telep 25 lövéssel, 30 mm kaliberrel, Fireshow márkától
Tűzijáték telepek
Megnézem

Elfogyott

1000 Ft kedvezmény az első vásárlásodból!

Iratkozz fel hírlevelünkre, és ajándékba adunk 1000 Ft-ot első vásárlásodhoz!
HU Hírlevél feliratkozás
cross